Akce - Svod Sadská 26.9.2009

         - Bonitace Sadská 27.9.2009

         - Dog Show Rybníky 4.9.2010     

 

Svod Sadská

Dne 26.9.2009 se 5 našich štěňátek z vrhu A ve věku 17 měsíců účastnilo svodu mladých v Sadské. Všechna již odrostlá štěňata včetně jejich majitelů se svodu zhostila suverénně a excelentně. Agatha dokonce bojovala o titul nejhezčí fena svodu a Andrey o titul nejhezčí pes svodu. Ani jednomu z nich se bohužel titul nepodařilo získat, navzdory tomu, že jim nebyl vytknut jediný nedostatek vyjma toho, že jsou prý hubení o:-( Takže do jarní bonitace je potřeba vykrmovat a vykrmovat :-)

 

Bonitace Sadská

Dne 27.9.2009 jsme byli s naší fenkou Anche Nigre from Fourteenth Meridian na bonitaci v Sadské. Bylo krásné podzimní počasí, Anička byla v dobré náladě a kromě toho, že panička hned na začátku nevěděla jak nastoupit s Ančou na malou váhu tak bonitace proběhla v pořádku. Anča váží 33 kg, předvedla skvělý běh i postoj, nechala si sáhnout na zuby a ani střelba ji vůbec nepřekvapila.

 

DOG SHOW RYBNÍKY

Dne 4.9.2010 se Baron Bono, Buran Bono a Andrey Bono zúčastnili výstavy DOG SHOW RYBNÍKY. Všichni získali výborné výstavní ocenění + 2x vítěz třídy.

Gratulujeme !!!